Lukáš Křehula


Jsem programátor webových i desktopových aplikací, kóder vstupních i osobních stránek. Pomůžu Vám s návrhem a realizací tak, abyste byli s tváří Vašich nabízených služeb spokojení vy i Vaši zákazníci.

Kontaktujte mě!

O mně

Ahoj,
jmenuji se Lukáš Křehula a je mi 20 let. Pocházím z městečka asi 30 kilometrů od Brna, které nese název Boskovice. Studoval jsem na VASS Boskovice, obor Informační technologie a nyní pracuji jako hlavní programátor webových aplikací ve firmě DISK Multimedia, s.r.o. Specializuji se primárně na vývoj back-endu a funkcionalitu všech systémů, ale mám i bohaté zkušenosti s front-endem.

O vývoj softwaru a obecně o programování jsem se začal zajímat od svých 12 let. Dostal jsem se k tomu, když jsem si chtěl vytvořit vlastní herní mód do hry GTA:San Andreas. K tomu jsem se musel naučit programovat v C-like skriptovacím jazyku Pawno. A od té doby mě to už nepustilo. Postupem času jsem se naučil i .NET jazyky jako C#, Visual Basic, u kterých jsem strávil spoustu času vytvářením různých programů. Naučil jsem se principy OOP a díky těmto zkušenostem jsem dokázal vytvořit např. kalkulačku, která uměla pracovat s proměnnými a respektovala pořadí početních operací. Taky jsem vytvořil program, který dokázal vyřešit jakékoliv sudoku během pár milisekund. Byly to moje úspěchy a neskutečně mě fascinovalo, co všechno se dá na počítači s trochou času a analýzy vytvořit.

Moje projekty

Můj blog